Mika Rezistansları

Mika Rezistanslar

Mika Rezistanslar:

Alise rezistans, Mika yalıtımlı bant ısıtıcılar enjeksiyon kalıplama veya ekstrüzyon makineleri gibi kovan, boru ve plaka  gibi   formlarda üretilebilirler. Alise rezistans, Mika yalıtımlı bant ısıtıcılar farklı seçeneklerle çeşitli boyutlarda, voltajda ve wattajlarda üretilebilir. Bağlantı şekilleri terminal kutu fişli , kablo ,klemens  seçenekleri ve terminal kutuları alan kablolama için büyük esneklik sunar.450 ° C’a kadar sıcaklık verebilme özellikleri ile bu ısıtıcılar plastik işleme uygulamaları için idealdir. Mevcut bağlantı konfigürasyon aralığı saha kablolaması için büyük esneklik sunar. Kılıf sıcaklık özellikleri sayesinde, eşit sıcaklık dağılımları ve ince bir yapı, hızlı ısınma süreleri sağlar. Bu ısıtıcılar sıcak tabaka, sızdırmazlık teçhizatları, sıcak presleme, extrüzyon kalıpları ve kauçuk pres kalıplarında ve plastik proses uygulamaları için idealdir

Mika Yalıtımlı Enerji Tasarrufu Panjurlu Rezistanslar

Isı kaybının olmamasının istendiği durumlarda ısı kayıplarını minumuma indirecek şekilde tasarlanıp ısı izolasyon malzemeleri kullanılarak yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde imal edilmektedir. Isı izolasyonu rezistansların çalıştığı ortama bağlı olarak taş yünü ve ısı yalıtım plakaları ile sağlanmaktadır. Standart harici özel sipariş ile imal edilmektedir. Enerji bağlantı elemanları (klemens, bağlantı pabuçları, fiş, pirizler ve enerji kablosu) yüksek kaliteli Avrupa standartlarına uygun yüksek ısı ve ampere dayanıklı malzemelerdir.

Mika Yalıtımlı Fanlı Rezistanslar

Yüksek verimin gerektirdiği durumlarda,sıkıştırmadan ve sürtünmeden dolayı kontrolsüz olarak oluşan aktif ısının ortadan kaldırılmasını sağlamak,kaliteli ürün alabilmek için kullanımı kaçınılmaz ünitelerdir. İsteğe bağlı olarak seramik yalıtımlı ve mika yalıtımlı olmak üzere imal edilmektedir.